Оплата % ON-Line
Введіть ID або логін
Введіть CS або пароль
E-Lombard: вхід · реєстрація · допомога
Онлайн оцінка золота
Онлайн оцінка техніки
Переказ коштів з картки на картку


Зворотній дзвінок Гостьова книга Лист керівнику

Ломбардні кредити під заставу
за 3 хвилини!

Ломбард «Скарбниця» — перший недержавний ломбард в Україні, заснований в Києві в 1992 році. Багаторічна діяльність нашого ломбарду — це динамічний процес активного розвитку мережі ломбардних відділень і вдосконалення послуг з видачі кредитів фізичним особам під заставу. Уже багато років національна мережа ломбардів «Скарбниця» є лідером українського ринку ломбардного кредитування. Місія ломбарду «Скарбниця»: ми існуємо для того, щоб надавати найкращі фінансові послуги та вносити свій вклад у розвиток системи небанківського кредитування в Україні шляхом постійного підвищення стандартів обслуговування клієнтів і поліпшення умов видачі кредитів до європейського рівня.


Терміново потрібні гроші? Шукаєте, де швидко взяти кредит під заставу? У нашому ломбарді Ви можете отримати кредит за 3 хвилини! Для отримання кредиту під заставу Вам необхідно мати документ, що засвідчує Вашу особу, ІПН та річ (предмет застави), яку можна залишити в ломбарді в якості застави.

Предметом застави в наших ломбардах може бути: золото, золоті ювелірні вироби, діаманти, столове срібло, ювелірне срібло, платина, мобільні телефони, побутова техніка, офісна техніка, аудіо-, відео- та фотоапаратура, будівельний інструмент, рибальське спорядження, годинники провідних світових виробників, предмети мистецтва тощо.