«Зручно та вигідно»
icon

«Зручно та вигідно»

Акція

Акція завершена

1 липня ломбард «Скарбниця» запускає унікальну акцію «Зручно та вигідно» для клієнтів по всій Україні.

Літо – це відпустка! Відпустка – це відпочинок, подорожі, пригоди та відкриття! Усі намагаються приділити час зустрічам із друзями, поїздкам на дачу, пікнікам на природі та веселощам на пляжі.

Ломбард «Скарбниця» добре розуміє всі бажання і можливості наших клієнтів. Фахівці компанії постійно працюють над зручністю і простотою співпраці, а головними пріоритетами є переваги для клієнтів. Акція «Зручно і вигідно» розроблена для всіх людей, які віддають перевагу веселому та яскравому літньому відпочинку, для тих, хто не звик обмежувати свої бажання через дрібні фінансові перешкоди.

«Запуск акції «Зручно і вигідно» допоможе клієнтам компанії заощадити не тільки гроші, але і час», - прокоментував керівник відділу маркетингу мережі ломбардів «Скарбниця» Іван Іпатов. – Тепер для отримання знижки нашим клієнтам не обов'язково йти у відділення, потрібно просто перейти на сайт www.skarb.com.ua, увійти в особистий кабінет (здійснити це можна у верхньому правому кутку сайту та у розділі "Оnline оплата" ) і провести своєчасну оплату відсотків за користування. Клієнти нашої компанії, під час оплати через особистий кабінет, також можуть погашати тіло кредиту».

Акція стартує з 1 липня для усіх клієнтів компанії, які уклали договір застави на термін від 2 до 21 дня. Для участі в акції потрібно провести оплату в особистому кабінеті на сайті компанії www.skarb.com.ua. Під час повної оплати в останній день терміну договору, клієнти отримують акційну ставку всього 0,5%.

Деталі:

  • Акція діє з 01.07.2017 у всіх відділеннях ломбардів, які використовують знак для товарів і послуг «Скарбниця ТМ» на законних підставах до закінчення або скасування умов.
  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу з 01.07.2017 на термін від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових оплат відсотків за користування, оплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Умови акції застосовуються тільки під час оплати коштів через особистий кабінет на сайті www.skarb.com.ua.
  • Акційні умови діють тільки на першу оплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумуються з іншими знижками та акціями.
  • Деталі акції дізнавайтеся в оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.