У відпустці? Добирай дистанційно!
icon

У відпустці? Добирай дистанційно!

Акція

Акція завершена

 

Дистанційний добір кредиту на картку будь-якого банку зі знижкою до 50%*

Ломбард «Скарбниця» запускає унікальну акцію «У відпустці? добирай дистанційно!» для всіх клієнтів по всій Україні.

Акція діє для усіх клієнтів нашої компанії, що уклали договір фінансового кредиту, забезпечений заставою. Для участі в акції потрібно:

  1. Зареєструвати** свою банківську карту у ломбардному відділенні компанії «Скарбниця» або мати вже зареєстровану картку.
  2. Мати суму для добору за кредитом не менше 50 гривень.
  3. Подзвонити до цілодобового Контакт-центру за номером телефону 0 800 500 555.
  4. Добрати кредит на власну раніше зареєстровану картку зі знижкою на оплату процентів до 50%*. Цю знижку можливо одночасно використати для збільшення доступної суми добору.


Деталі:

Знижка 50%* від звичайної процентної ставки діє при сплаті процентів за договором про надання фінансового кредиту під заставу, який укладений у будь-якому ломбардному відділенні, що використовує знак для товарів і послуг «СкарбницяТМ» на законних підставах, за умови виконання операції дистанційного добору кредиту за номером телефону цілодобового Контакт-центру компанії “СкарбницяТМ” 0 800 500 555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Акційні умови діють з 15.08.2017 р. до 30.09.2017 включно.
Деталі акції дізнавайтеся у оцінювачів-експертів чи за номером телефону 0 800 500 555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України).
Деталі щодо зручного формату кредиту на банківську картку тут: Безготівковий кредит

* Під знижкою до 50% мається на увазі знижка на оплату процентів за поточною кредитною угодою, за якою здійснюється операція дистанційного добору кредиту на картку. У випадку, якщо операція дистанційного добору здійснюється Клієнтом вперше, розмір знижки становитиме 50%, за другою та наступними операціями дистанційного добору кредиту на картку знижка становитиме 20%
** Для реєстрації знадобиться паспорт. Карта повинна бути активною і випущеною українським банком.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.