Кредити під заставу мобільних телефонів
icon

Кредити під заставу мобільних телефонів

Акція

Акція завершена

Кожному клієнту, який укладе договір фінансового кредиту під заставу мобільного телефону на строк 14 днів, останні 3 дні будуть у подарунок*.

Деталі

  • Дата проведення акції: з 15.10.2017 до відміни або зміни умов.
  • Акція проводиться в усіх відділеннях ломбардів «СкарбницяТМ», де приймають техніку в заставу.
  • Акція буде діяти тільки у разі здійснення операцій перезастави або викупу у відділення ломбарду у день закінчення строку дії договору.
  • Умови акції діють тільки для кредитів, що надаються під заставу мобільних телефонів.
  • Умови акції поширюються на будь-які моделі телефонів та суми кредиту.
  • Акційні умови не діють при частковій сплаті, оплаті раніше або пізніше зазначеного в договорі строку.
  • За весь час прострочення повернення кредиту нараховуються проценти згідно звичайних умов.
  • На суму процентів сплачених на умовах акції, бонуси не нараховуються, наявні бонуси не списуються на оплату процентів по даній акції.
  • При не дотриманні клієнтом умов акції, оплата процентів здійснюється згідно стандартних умов кредитування, передбачених договором.
  • Знижки за цією акцією не сумуються зі знижками, передбаченими іншими рекламними заходами, і не застосовуються одночасно з ними.

 

* плата за користування кредитом за останні 3 дні користування фінансовим кредитом складає 0,001% в день але не менше 1 копійки в день незалежно від суми кредиту.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.