Чверть лимона тримай
icon

Чверть лимона тримай

Акція

Акція завершена

А у нас продовжується місяць див та неймовірних можливостей!

З 16 грудня 2019 року до 1 березня 2020 року, приймайте участь в нашій акції.

Це безпрограшна акція для Клієнтів «Чверть лимона тримай». Всі, у кого на рахунку є 1000 і більше бонусів від «Скарбниці», отримують можливість обміняти їх на купу крутих подарунків, серед яких знижки до 100% на сплату відсотків по кредитному договору, нарахування бонусів на картку, можливість збільшення суми на руки за предмет застави та інші.

Головною подією акції стане 250 000 бонусів на бонусну картку, що отримає щасливчик, який зможе вільно розпоряджатись бонусами в рамках отримання послуг у «Скарбниці» або ж отримати кошти безготівково на картку будь-якого банку України!
Участь в акції можливо прийняти як у відділенні, так і в особистому кабінеті на сайті.

Перевірте стан свого бонусного рахунку вже зараз та одразу випробуйте свою вдачу тут.

Офіційні умови акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.