Чверть лимона тримай
icon

Чверть лимона тримай

Акція

Акція завершена

А у нас продовжується місяць див та неймовірних можливостей!

З 16 грудня 2019 року до 1 березня 2020 року, приймайте участь в нашій акції.

Це безпрограшна акція для Клієнтів «Чверть лимона тримай». Всі, у кого на рахунку є 1000 і більше бонусів від «Скарбниці», отримують можливість обміняти їх на купу крутих подарунків, серед яких знижки до 100% на сплату відсотків по кредитному договору, нарахування бонусів на картку, можливість збільшення суми на руки за предмет застави та інші.

Головною подією акції стане 250 000 бонусів на бонусну картку, що отримає щасливчик, який зможе вільно розпоряджатись бонусами в рамках отримання послуг у «Скарбниці» або ж отримати кошти безготівково на картку будь-якого банку України!
Участь в акції можливо прийняти як у відділенні, так і в особистому кабінеті на сайті.

Перевірте стан свого бонусного рахунку вже зараз та одразу випробуйте свою вдачу тут.

Офіційні умови акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.