Ваші відсотки – наші турботи
icon

Ваші відсотки – наші турботи

Акція

Акція завершена

З 3.02.2020 року розпочинаються щасливі тижні вигідних пропозицій від Промломбардутм. Всі клієнти мають чудову нагоду оформити кредит під заставу побутової та будівельної техніки, сантехніки, торговельного обладнання, автозапчастин* та багато іншого під 0,1% терміном до 14 днів! Кожен бажаючий може користуватись неймовірними умовами кредитування необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції. Не зволікайте, поспішайте за грошима та залиште на нас ваші турботи. Кредитуйтесь вигідно!

с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14

(Навпроти «шпалерного» ринку)
Телефон:
(050) 463-18-19, (050) 463-34-14

Умови проведення акції:

  • Місце проведення акції - с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14.
  • Термін проведення акції: 3 3.02.2020 до зміні або відміни умов.
  • Кожен клієнт відокремленого підрозділу ПТ «Ломбард «Кредит Юніон», що скористався послугами й уклав договір про надання фінансового кредиту та закладу майна до ломбарду терміном до 14 днів, може скористатися умовами акції на свій розсуд. Плата за користування кредитом перші 14 днів з моменту укладення договору становить 0,1% в день, але не менше 0,01 грн в день.
  • Акційні умови діють лише при укладенні договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки окрім мобільних телефонів, ноутбуків та планшетів*.
  • Кожен клієнт може скористатися акційними умовами необмежену кількість разів.
  • У випадку оформлення клієнтом декількох договорів про надання фінансового кредиту, умови акції розповсюджуються на всі договори.
  • При повній перезаставі застосовуються стандартні умови кредитування, при частковій пролонгації застосовуються акційні умови.
  • Порядок нарахування відсотків згідно умов акції :

- з 1-го по 14-й день користування кредитом – ставка становить 0,1%, але не менше 0,01 грн. в день;
- За весь період протермінування виплат по кредиту – нараховуються додаткові відсотки згідно зі звичайними умовами.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.