З Днем Всіх Закоханих!
icon

З Днем Всіх Закоханих!

Акція

Акція завершена

Звикли святкувати гучно та не скупитись на подарунки? Звісно так, адже День Всіх Закоханих – це той день, коли кожен виказує свої справжні почуття і радує свою половинку зворушливими подарунками та приємностями. Тепер це просто і без зайвого клопоту!

Завдяки спеціальним умовам кредитування усі Клієнти мережі ломбардів «Скарбницятм» мають можливість завчасно подбати про подарунки для коханих.

В період з 12.02.2020 по 14.02.2020 скористайтесь супер-пропозицією і отримайте кредит із процентною ставкою від 0,4% в день під заставу ювелірних виробів та техніки. Акційна пропозиція діє на договори строком від 2-х до 21 дня.

Все, що потрібно, перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде смс-код зі знижкою. Розмір знижки залежить від повноти поданої інформації (номер мобільного, e-mail).

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів на строк від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових оплат відсотків за користування, оплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу оплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумуються з іншими знижками та акціями.
  • Деталі акції дізнавайтеся в оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

 

З Днем Всіх Закоханих!
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.