СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДО СВЯТА ВЕСНИ
icon

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДО СВЯТА ВЕСНИ

Акція

Акція завершена

Спеціальна акція до свята весни!

З яскравим сонячним промінцем прийшла весна, даруючи нам тепло, посмішки та піднесений настрій. Разом із природою розквітають і наші чарівні жінки, котрі завжди надихають на нові звершення сильну стать.

Саме до Свята весни «Скарбниця» дарує особливі умови кредитування, коли ціни тануть, а знижки розквітають.

Протягом трьох днів, з 6.03.2020 та до 8.03.2020 включно поспішайте отримати кредит із процентною ставкою від 0,4% в день від суми кредиту під заставу ювелірних та технічних виробів. Акційна пропозиція діє на договори строком від 2-х до 21 дня.

Щоб скористатись акційною пропозицією, перейдіть за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде смс-код зі знижкою.

Розмір знижки залежить від повноти наданої інформації (номер мобільного, e-mail).

Готові святкувати на повну? Звертайтесь до нас за знижками і прийміть найщиріші вітання зі Святом весни й тепла, краси та жіночності.

Нехай збуваються мрії, а кожна миттєвість життя буде зігріта справжньою любов’ю!

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють лише під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу технічних або ювелірних виробів строком від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових оплат процентів за користування, оплат раніше або пізніше зазначеного терміну в договорі.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою технічних виробів або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму процентів сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення процентів акції.
  • Акційні умови діють лише на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.
  • Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.