+ 15 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистого кабінету
icon

+ 15 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистого кабінету

Акція

Акція завершена

Починаючи з 8 жовтня 2020 року кожен Клієнт ломбарду «Скарбниця» може отримати додаткові 15 відсотків до максимальної суми кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас та 9 відсотків при заставі техніки. 

Акція діє лише для тих клієнтів, котрі зареєструвались та обов’язково активували свій профіль у Особистому кабінеті на сайті компанії.

Отримати додаткову націнку можна при оформленні кредиту в ломбардному відділені, у разі активованого Особистого кабінету (ОК). 

Якщо на момент застави ОК не активований (активація відбудеться пізніше), то +15% та +9% відповідно будуть доступні на наступні застави.

Окрім збільшення суми кредиту, Особистий кабінет відкриває ряд унікальних можливостей перед користувачами. Керуйте своїми договорами не виходячи з дому, ознайомлюйтесь з фото своїх предметів застави, отримуйте кешбек, подарункові сертифікати, доступ до Клубу закритих пропозицій, здійснюйте дистанційний добір кредитних коштів та багато іншого із надзручним сервісом Особистого кабінету. 

  • Додаткові   15% при заставі ювелірних прикрас та 9% при заставі техніки до суми кредиту надається клієнтам, що уклали договір фінансового кредиту під заставу золота та пройшли процедуру активації у Особистому кабінеті.
    Умови акції застосовуються у випадку, коли клієнт отримує максимальну суму кредиту за договором;
  • Пропозиція дійсна з 08.10.2020 року по 31.10.2020 року;
  • Після закінчення акції, нарахування додаткових відсотків зберігається до викупу предмета застави;
  • Додаткові відсотки сумуються зі збільшеною сумою кредиту за рахунок раніше накопичених бонусів;
  • Акційні умови застосовуються автоматично при дотриманні клієнтом умов акції;
  • Місця впровадження спеціальних умов: усі ломбардні відділення «Скарбниця».


Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів, або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні в межах України).

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.