+ 10 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистим кабінетом
icon

+ 10 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистим кабінетом

Акція

До закінчення: 27 дн.

Починаючи з 10 липня 2020 року кожен Клієнт ломбарду «Скарбниця» може отримати додаткові 10 відсотків до максимальної суми кредиту за своїм договором. 

Акція діє лише для тих клієнтів, котрі зареєструвались та обов’язково активували свій профіль у Особистому кабінеті на сайті компанії.

Отримати додаткові відсотки можна при оформленні кредиту в ломбардному відділені у разі активованого Особистого кабінету, або ж згодом (протягом строку дії договору) після завершення активації профілю із зарахуванням коштів на банківську картку.

Окрім збільшення суми кредиту на 10 відсотків, Особистий кабінет відкриває ряд унікальних можливостей перед користувачами. Керуйте своїми договорами не виходячи з дому, ознайомлюйтесь з фото своїх предметів застави, отримуйте кешбек, подарункові сертифікати, доступ до Клубу закритих пропозицій, здійснюйте дистанційний добір кредитних коштів та багато іншого із надзручним сервісом Особистого кабінету. 

  • Додаткові   10% до суми кредиту надається клієнтам, що уклали договір фінансового кредиту під заставу золота/техніки та пройшли процедуру активації у Особистому кабінеті.
  • Умови акції застосовуються у випадку, коли клієнт отримує максимальну суму кредиту за договором;
  • Пропозиція дійсна з 10.07.2020 року по 31.08.2020 року.
  • Після закінчення акції, нарахування додаткових 10% відсотків зберігається до викупу предмету застави.
  • Додаткові 10% сумуються зі збільшеною сумою кредиту за рахунок раніше накопичених бонусів.
  • Акційні умови застосовуються автоматично при дотриманні клієнтом умов акції.
  • Місця запровадження спеціальних умов: усі ломбардні відділення «Скарбниця».

Деталі акції дізнавайтеся у оцінювачів-експертів, або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.