+ 15 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистого кабінету
icon

+ 15 % до суми кредиту для всіх користувачів Особистого кабінету

Акція

Акція завершена

Починаючи з 8 жовтня 2020 року кожен Клієнт ломбарду «Скарбниця» може отримати додаткові 15 відсотків до максимальної суми кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас та 9 відсотків при заставі техніки. 

Акція діє лише для тих клієнтів, котрі зареєструвались та обов’язково активували свій профіль у Особистому кабінеті на сайті компанії.

Отримати додаткову націнку можна при оформленні кредиту в ломбардному відділені, у разі активованого Особистого кабінету (ОК). 

Якщо на момент застави ОК не активований (активація відбудеться пізніше), то +15% та +9% відповідно будуть доступні на наступні застави.

Окрім збільшення суми кредиту, Особистий кабінет відкриває ряд унікальних можливостей перед користувачами. Керуйте своїми договорами не виходячи з дому, ознайомлюйтесь з фото своїх предметів застави, отримуйте кешбек, подарункові сертифікати, доступ до Клубу закритих пропозицій, здійснюйте дистанційний добір кредитних коштів та багато іншого із надзручним сервісом Особистого кабінету. 

  • Додаткові   15% при заставі ювелірних прикрас та 9% при заставі техніки до суми кредиту надається клієнтам, що уклали договір фінансового кредиту під заставу золота та пройшли процедуру активації у Особистому кабінеті.
    Умови акції застосовуються у випадку, коли клієнт отримує максимальну суму кредиту за договором;
  • Пропозиція дійсна з 08.10.2020 року по 31.10.2020 року;
  • Після закінчення акції, нарахування додаткових відсотків зберігається до викупу предмета застави;
  • Додаткові відсотки сумуються зі збільшеною сумою кредиту за рахунок раніше накопичених бонусів;
  • Акційні умови застосовуються автоматично при дотриманні клієнтом умов акції;
  • Місця впровадження спеціальних умов: усі ломбардні відділення «Скарбниця».


Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів, або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні в межах України).

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».