Тільки до свята Halloween – отримайте моторошні знижки від ломбарду «Скарбниця»
icon

Тільки до свята Halloween – отримайте моторошні знижки від ломбарду «Скарбниця»

Акція

Акція завершена

Свято Halloween наближається, саме тому ломбард Скарбниця підготував моторошні знижки при заставі ювелірних виробів або техніки.

Отримати кредит лише під 0.5% можна в період з 29.10.2020 по 31.10.2020 року включно.

Акційна пропозиція діє на договори терміном від 2-х до 21 дня.

Скористатись акційною пропозицією дуже просто, необхідно лише перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде sms-код зі знижкою. Розмір знижки залежить від повноти поданої інформації (номер мобільного, e-mail).

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів на строк від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеної дати в договорі - нараховуються додаткові відсотки, відповідно до базових умов кредитуваня.
  • На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».