Відсвяткуйте 28-й День народження ломбарду «Скарбниця» з нами
icon

Відсвяткуйте 28-й День народження ломбарду «Скарбниця» з нами

Акція

Акція завершена

Беріть участь у розіграші 28 золотих прикрас

З 01.11.2020 року по 30.11.2020 року долучайтесь до святкового розіграшу вишуканих золотих прикрас від ювелірного магазину «Скарбничка» на честь 28-річчя «Скарбниці».

Умови участі

Взяти участь у розіграші можуть всі клієнти ломбарду «Скарбниця», що зареєструвались в особистому кабінеті та активували свій профіль. Як зареєструватись?

Як взяти участь?

КРОК 1 

Зайдіть у особистий кабінет та натисніть на кнопку «Подарунки до Дня Народження ломбарду Скарбниця»

КРОК 2 

Отримайте унікальний код учасника розіграшу (код буде відображений на посадковій сторінці акції у особистому кабінеті)

КРОК 3 

Слідкуйте за нашими сторінками в Facebook та Instagram і 01.12.2020 знаходьте себе серед щасливих переможців розіграшу золотих прикрас

Як збільшити свої шанси на перемогу?

Використовуйте свої накопичені бонуси, отримуючи додаткові коди.  Обмінюйте кожні 1000 бонусів на 1 унікальний код, що автоматично стає учасником розіграшу. Кількість бонусних списань у обмін на коди – необмежена.

Стати учасником розіграшу можна прямо зараз, перейшовши у особистий кабінет. Якщо ж ви ще не встигли освоїти цей зручний та сучасний інструмент дистанційного управління своїми фінансами, пройдіть просту процедуру реєстрації (відеоінструкція тут) та активації Особистого кабінету  і тисніть на заповітну кнопку «Подарунки до Дня Народження ломбарду Скарбниця». 28 вишуканих золотих прикрас вже чекають на вас!

До кабінету

Офіційні умови акції 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.