До Дня Святого Миколая
icon

До Дня Святого Миколая

Акція

Акція завершена

19 грудня в Україні традиційно святкують  День Святого Миколая.

Для того, щоб зробити цей день  веселішим  і добрішим, ми пропонуємо святкову відсоткову ставку – лише 0,5% для наших клієнтів.

Скористатись акційною пропозицією можна 18 та 19 грудня.

Для отримання спеціальних умов необхідно перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде sms-код. При оформленні договору застави необхідно повідомити отриманий код експерту-оцінювачу відділення. Кредит лише під 0,5% ваш.

Умови проведення акції:

• Акційні умови діють лише під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном  від 2 до 21 дня.

• Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.

• Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.

• За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеної дати в договорі - нараховуються додаткові відсотки, відповідно до базових умов кредитування.

• На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.

• Акційні умови діють лише на першу сплату % за договором застави.

• Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь в оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.