Святкуйте День Всіх закоханих разом з ломбардом «Скарбниця»
icon

Святкуйте День Всіх закоханих разом з ломбардом «Скарбниця»

Акція

Акція завершена

14 лютого ми вирішили зробити приємний сюрприз для наших клієнтів. Саме в цей день у вас є можливість оформити договір застави за акційною відсотковою ставкою – лише 0,5%!

Не стримуйте себе, влаштуйте романтичну атмосферу та даруйте подарунки своїм коханим, а про гроші подбаємо ми! 

Все, що потрібно, це перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде смс-код зі знижкою.

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють лише під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати відсотків за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють лише на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».