Відтепер отримати ще більше грошей стає зовсім легко!
icon

Відтепер отримати ще більше грошей стає зовсім легко!

Акція

Діє на постійній основі

Починаючи з 15 лютого 2021 року клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть гарантовано отримати  збільшену суму кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас або техніки. 

Збільшення суми кредиту відбувається за наступними розрахунками:

При заставі ювелірних прикрас:

+50 грн. за кожен грам золота 585 проби.

При заставі техніки:

  • +10% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Новий» та «Постійний»);
  • +15% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Золотий»).

Акційні умови не сумуються з іншими акційними пропозиціями, метою яких є збільшення суми кредиту в порівнянні зі стандартними умовами, але у всіх клієнтів є можливість додатково збільшувати суму кредиту за рахунок накопичених бонусів.

Акційні умови під заставу техніки діють у всіх ломбардах «СкарбницяТМ».  Адреси відокремлених підрозділів ломбарду «СкарбницяТМ», де можливо скористатись акційною пропозицією під заставу ювелірних виробів, доступні за посиланням

Більше інформації за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні на території України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».