Відтепер отримати ще більше грошей стає зовсім легко!
icon

Відтепер отримати ще більше грошей стає зовсім легко!

Акція

Діє на постійній основі

Починаючи з 15 лютого 2021 року клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть гарантовано отримати  збільшену суму кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас або техніки. 

Збільшення суми кредиту відбувається за наступними розрахунками:

При заставі ювелірних прикрас:

+50 грн. за кожен грам золота 585 проби.

При заставі техніки:

  • +10% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Новий» та «Постійний»);
  • +15% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Золотий»).

Акційні умови не сумуються з іншими акційними пропозиціями, метою яких є збільшення суми кредиту в порівнянні зі стандартними умовами, але у всіх клієнтів є можливість додатково збільшувати суму кредиту за рахунок накопичених бонусів.

Акційні умови під заставу техніки діють у всіх ломбардах «СкарбницяТМ».  Адреси відокремлених підрозділів ломбарду «СкарбницяТМ», де можливо скористатись акційною пропозицією під заставу ювелірних виробів, доступні за посиланням

Більше інформації за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні на території України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.