Вітаємо всіх наших клієнтів з чудовим святом весни!
icon

Вітаємо всіх наших клієнтів з чудовим святом весни!

Акція

Акція завершена

За доброю традицією, для наших улюблених клієнтів ми підготували приємний сюрприз - кредит лише під 0,5%!

Живіть кожним яскравим моментом! Тіште себе та своїх близьких подарунками. 

Бажаємо, щоб цієї весни ваше життя було сповнене безлічі яскравих та незабутніх моментів, а про фінансову сторону вашого добробуту подбає ломбард «Скарбниця».  

Акційна пропозиція діє з 6 по 8 березня включно у всіх ломбардних відділеннях «СкарбницяТМ».

Щоб скористатись акційною пропозицією, перейдіть за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який надійде смс-код зі знижкою.

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють лише під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу технічних або ювелірних виробів терміном від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного терміну в договорі.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою технічних виробів або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати відсотків за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків у рамках акції.
  • Акційні умови діють лише на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не підсумовується з іншими знижками та акціями.
  • Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».