Зустрічай сезон подвійних бонусів від ломбарду «Скарбниця»!
icon

Зустрічай сезон подвійних бонусів від ломбарду «Скарбниця»!

Акція

Акція завершена

Бонусна програма ломбарду «Скарбниця» є потужним та багатофункціональним інструментом для наших клієнтів. У рамках нашої бонусної програми клієнтам доступно безліч вигідних варіантів накопичення бонусів та ще більше варіантів їх використання, таких як:

  • поповнення мобільного телефону за рахунок накопичених бонусів;
  • конвертація бонусів в гривні та подальшого виведення їх на банківську карту «Кешбек»;
  • підвищення суми на руки при заставі золота або техніки;
  • сплата відсотків по кредиту;
  • придбання подарункових сертифікатів ONECARD  та багато чого іншого.

Для того, щоб всі клієнти мали змогу повною мірою насолодитись нашою бонусною програмою та скористатись усіма привілеями, котрі вона надає, з 10 червня по 31 липня ми пропонуємо отримати вдвічі більше бонусів всім нашим клієнтам.

Скористатись даною пропозицією дуже просто, необхідно лише оформити договір застави терміном від 21 дня та зробити операцію повної перезастави або викупу у терміни, передбачені договором.

Умови акції діють:

  • на договори від 21 дня під заставу ювелірних прикрас та техніки;
  • при  сплаті відсотків у повному обсязі у терміни за договором;
  • при сплаті відсотків будь-яким доступним способом (у касі відділення, через Особистий кабінет, через термінали тощо);
  • на необмежену кількість договорів, оформлених в період та на умовах дії акції.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нашого контакт-центру за безкоштовним телефоном 0800 500 555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».