На честь Міжнародного дня ломбарду – отримай кредит лише під 0,3%!
icon

На честь Міжнародного дня ломбарду – отримай кредит лише під 0,3%!

Акція

Акція завершена

28 вересня відзначається Міжнародний день ломбарду. Саме в цей день у 1618 році в Брюселі був відкритий перший ломбард представниками банкірського дому із італійської Ломбардії.

На честь свята Ломбард «Скарбниця» підготував спеціальні умови кредитування – кредит лише під 0,3%.

Скористатись акційною пропозицією дуже просто, 28.09 необхідно перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде sms-код зі знижкою. При оформлені договору застави необхідно повідомити код експерту в одному із наших відділень і вуаля – кредит на вигідних умовах у вас у кишені!

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів на термін від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових сплат відсотків за користування, сплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеної дати в договорі - нараховуються додаткові відсотки, відповідно до базових умов кредитуваня.
  • На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу сплату % за договором застави.
    Знижка по акції не сумується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь у оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».