Кредит лише під 0,5%
icon

Кредит лише під 0,5%

Акція

Акція завершена

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України та День Українського козацтва. На честь цих чудових свят ми підготували спеціальні умови кредитування – кредит під заставу золота й техніки лише під 0,5%. 

Все, що необхідно – це перейти на спеціальну сторінку та вказати свій номер мобільного, на який надійде смс-повідомлення з кодом на акційні умови. Повідомте отриманий код оцінювачу-експерту в одному із наших відділень при оформленні договору кредиту та скористайтесь вигідними умовами, що діють лише 14 жовтня.

Бажаємо вам миру, злагоди та справжніх перемог!

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють лише при укладенні договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють при часткових сплатах відсотків за користування, сплатах раніше або пізніше зазначеного терміну в договорі.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно зі звичайними умовами кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не підсумовується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь в оцінювачів-експертів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні)

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.