До дня всіх святих – кредит лише під 0,5%! Солодкого Хелловіну!
icon

До дня всіх святих – кредит лише під 0,5%! Солодкого Хелловіну!

Акція

Акція завершена

Встигніть скористатись солодкими умовами та отримати кредит - лише під 0,5%! 

Переходьте на спеціальну сторінку акції, вкажіть свій номер телефону на який прийде смс з кодом на акційні умови. 

Повідомте цей код нашому експерту на одному з відділень «Скарбниця» при оформлені договору застави та насолоджуйтесь кредитом на вигідних умовах. Акційна пропозиція  діє лише 31 жовтня у всіх відділеннях ломбардів «Скарбниця».

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють тільки під час укладення договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів на строк від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють у випадку часткових оплат відсотків за користування, оплат раніше або пізніше зазначеного в договорі терміну.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно звичайних умов кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу оплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не сумуються з іншими знижками та акціями.
  • Деталі акції дізнавайтеся в оцінювачів-експертів чи за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».