До Дня Святого Миколая – кредит лише під 0,5%
icon

До Дня Святого Миколая – кредит лише під 0,5%

Акція

Акція завершена

До Дня Святого Миколая ми пропонуємо нашим клієнтам скористатись спеціальними умовами кредитування під заставу золота й техніки, оформивши кредит лише під 0,5%! 

Акційні умови будуть діяти лише один день – 19.12.2021 року. Скористайтесь нагодою проявити турботу та любов до дітей та дорослих, щоб кожен отримав омріяні подарунки під подушку до Дня Святого Миколая, адже це один із найочікуваніших днів у році.

І нехай сьогодні буде чудовий ранок, дивовижний день та казковий вечір!

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють лише при укладенні договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном від 2 до 21 дня.
  • Акційні умови не діють при часткових сплатах відсотків за користування, сплатах раніше або пізніше зазначеного терміну в договорі.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період запізнення погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються додаткові відсотки, згідно зі звичайними умовами кредитування.
  • На суму відсотків сплачених за умовами акції бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Акційні умови діють тільки на першу сплату % за договором застави.
  • Знижка по акції не підсумовується з іншими знижками та акціями.

Деталі акції дізнавайтесь в експертів-оцінювачів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні)

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.