Кредит під 0,01% за перші 5 днів
icon

Кредит під 0,01% за перші 5 днів

Акція

Акція завершена

Ломбард «Скарбниця»  робить все  для  того, щоб  кожен клієнт  відчув  себе  особливим.
Саме  тому, в Новорічний  період  з 21.12.2021 по 31.12.2021  ми   даруємо  безмежні можливості та святковий зимовий настрій. 

Візьміть кредит під заставу золота або техніки терміном на 21 день та користуйтесь кредитом протягом 5 днів майже безкоштовно. Відсоткова ставка за перші 5 днів становитиме лише 0,01%.

Умови проведення акції:

  • Акційні умови діють при оформленні договору про надання фінансового кредиту під заставу техніки або ювелірних виробів терміном на 21 день.
  • Акційні умови діють на сплату в зазначений термін або пізніше терміну, вказаного в договорі.
  • Акційні умови діють на операцію повної перезастави або викупу та не діють на часткову пролонгацію.
  • Акційні умови діють при сплаті у ломбардному відділенні або дистанційно.
  • Якщо з позичальником укладається кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки або ювелірних прикрас, умови цієї акції розповсюджуються на всі договори в одному чеку.
  • За весь період протермінування погашення кредиту або сплати процентів за користування пізніше зазначеного терміну в договорі - нараховуються відсотки, згідно зі звичайними умовами кредитування.
  • На суму відсотків, сплачених за умовами акції, бонуси не нараховуються. Наявні бонуси не списуються на погашення відсотків акції.
  • Знижка по акції не підсумовується з іншими знижками та акціями.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.