Розігруємо 14 золотих прикрас до Дня Святого Валентина
icon

Розігруємо 14 золотих прикрас до Дня Святого Валентина

Акція

Акція завершена

Привітати свою половинку або порадувати себе вишуканими золотими прикрасами простіше, ніж може здаватись. Спеціально до Дня Святого Валентина, свята кохання і романтики, мережа ломбардів «Скарбниця» оголошує розіграш 14 ювелірних прикрас від інтернет-магазину «Скарбничка». 

Для участі у святковому розіграші необхідно виконати декілька простих умов, а саме:

Крок 1  - з 09.02.2022 р. по 13.02.2022 р. оформлюйте кредит під заставу золота або техніки на термін від 14 днів

Крок 2 – слідкуйте за нашою сторінкою в Facebook, де буде відбуватись розіграш за допомогою сервісу random.org

Крок 3 – знайшли себе серед переможців? Чудово! Переходьте до інтернет-вітрини магазину «Скарбничка» в особистому кабінеті та обирайте золоту прикрасу в подарунок.

Поспішайте стати учасником розіграшу, завітавши у зручне відділення «Скарбниця». Ми підготували для вас незабутні емоції та подарунки, які неодмінно зроблять цей день особливим. Бажаємо успіху!

Деталі акції дізнавайтесь у кредитних експертів або за номером 0800500555 (дзвінки в межах України безкоштовні).

*У разі якщо переможець акції не звернеться до ломбарду, що використовує знак для товарів «Скарбниця ТМ» (далі – Ломбард) у термін до 28.02.2022 року включно,  Ломбард має право відмовити переможцю акції у подальшій видачі його призу, та залишити даний приз у  своїй власності чи розіграти повторно.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.