Майно під заставу з правом невикупу

buying

Плануєте придбати собі новий смартфон, але ніяк не можете продати старий? Вийшла нова версія вашої улюбленої гри, але старий ноутбук не відповідає мінімальним вимогам, тому необхідно терміново купити новий? Ваша комора забита старою технікою, котру викинути шкода і нема де зберігати?

Якщо ви зіткнулись з такими ж питаннями і не тільки, тоді наша послуга «Майно під заставу з правом невикупу» підійде саме для вас! Відчути простоту й вигоду нашої послуги можна вже сьогодні.

Переваги

 • advantage

  Предмет застави — техніка

  Оформлюйте кредит під заставу непотрібної вам техніки, котру ви давно хотіли замінити, продати або, навіть, викинути.

 • advantage

  Термін кредиту — 1 день

  Більше не потрібно тижнями чекати, коли вже продасться ваш гаджет на одному з сайтів в Інтернеті.

 • advantage

  Гроші одразу, готівкою або на карту

  Отримайте «живі» гроші одразу, звернувшись в будь-яке з наших відділень по всій Україні, зробивши заставу на 1 день з правом невикупу свого майна.

buying

*Під послугою «Майно під заставу з правом невикупу» мається на увазі можливість оформлення договору застави на строк 1 день. У разі невикупу клієнтом предмету застави у термін за договором, компанія має право реалізувати даний предмет застави задля покриття своїх витрат.

А для жителів міста Києва також працює сервіс «Мобільний ломбард» для ще більшої зручності. Наш кредитний експерт приїде безпосередньо до вас додому та здійснить оформлення і розрахунок на місці.

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.