Майно під заставу з правом невикупу

buying

Нові тренди невпинно витісняють старі речі, на зміну яким приходять сучасні потужні ґаджети та модні аксесуари. Ваша комора забита старою технікою, котру викинути шкода і немає де зберігати, а в скриньці з коштовностями припадають пилом золоті прикраси, що втратили актуальність багато сезонів тому? Не переймайтесь!

Якщо ви зіткнулись з такими ж питаннями, тоді наша послуга «Майно під заставу з правом невикупу» підійде саме для вас! Відчути простоту й вигоду нашої послуги можна вже сьогодні, отримавши гроші за ті речі, що колись вам вірно служили, але вже не відповідають вимогам сьогодення.

Переваги

 • advantage

  Предмети застави — техніка, золото

  Оформлюйте кредит під заставу непотрібних вам речей, котрі ви давно хотіли замінити, продати або, навіть, викинути.

 • advantage

  Термін кредиту — 1 день

  Більше не потрібно тижнями чекати, коли вже продасться ваша річ  на одному з сайтів в Інтернеті.

 • advantage

  Гроші одразу, готівкою або на карту

  Не ризикуйте, продаючи «з рук» невідомим людям, отримуйте «живі» гроші одразу, звернувшись в будь-яке з наших відділень по всій Україні та зробивши заставу на 1 день з правом невикупу свого майна.

buying

* Під послугою «Майно під заставу з правом невикупу» мається на увазі можливість оформлення договору застави на строк 1 день. У разі невикупу клієнтом предмету застави у термін за договором, компанія має право реалізувати даний предмет застави задля покриття своїх витрат.

А для жителів міста Києва також працює сервіс «Мобільний ломбард» для ще більшої зручності. Наш кредитний експерт приїде прямо до вас додому та здійснить оформлення і розрахунок на місці. Рекомендуємо спробувати цей сервіс власникам габаритних та коштовних предметів застави.

mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».