Миттєвий викуп техніки

buying

Бажаєте швидко продати непотрібну Вам техніку? Просто відвідайте наше найближче відділення та отримайте гроші за 5 хвилин. Приймаємо будь-які види техніки та електроніки, висока сума оцінки!

Переваги

  • advantage

    Гроші одразу, готівкою або на карту

    Не ризикуйте, продаючи «з рук» невідомим людям, отримуйте «живі» гроші одразу.

  • advantage

    Розвинена мережа відділень по Україні

    Практично скрізь є відділення поруч з вами. Близько 400 відділень по всій країні до ваших послуг.

Оцінка техніки онлайн

Наприклад, Apple iPhone X 256Gb

Стан:
1
2
3
4
5
Ідеальний стан
Комплект:
Модель:

Модель не вибрана

map

Відділення

Дивитися на мапі
mob-lombard-ad

Кредит з доставкою у Києві

Ми привеземо гроші де б ви не були! Послуга  «Мобільний ломбард»

Замовити послугу
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.