Миттєвий викуп золота

buying

Нові тренди невпинно витісняють старі речі, на зміну яким приходять сучасні та модні аксесуари. В скринці с коштовностями припадають пилом ювелірні вироби, що втратили актуальнісь? Не переймайтесь! Наша послуга «Миттєвий викуп ювелірних виробів» підійде саме для вас!

Переваги

  • advantage

    Гроші одразу, готівкою або на карту

    Не ризикуйте, продаючи «з рук» невідомим людям, отримуйте «живі» гроші одразу.

  • advantage

    Розвинена мережа відділень по Україні

    Практично скрізь є відділення поруч з вами. Близько 400 відділень по всій країні до ваших послуг.

Оцінка виробів із золота

location Відділення
Категорії

Відмінний стан без глибоких подряпин і деформацій, вироби без дефектів на каменях і вставках. Від 583 до 750 проби як з клеймами, так і по реактивам

Статус клієнта

regular Клієнт, що накопичив 20000 бонусів

Якщо у виробі є діаманти, Ви можете оцінити їх окремо.
map

Відділення

Дивитися на мапі
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.