Відкрито нове київське відділення на вул. Симиренка

Відкрито нове київське відділення на вул. Симиренка

Нове відділення у Києві - вул. Симиренко, 2/19

Кредити на вигідних умовах у новому відділенні «Скарбниця» за адресою: Київ, вул. Симиренка, 2/19.

У п’ятницю, 3 березня відбулося відкриття нового ломбардного відділення компанії «Скарбниця».

Графік роботи з 9:00 до 21:00, без перерв та вихідних.

У сучасному комфортному приміщенні за адресою: Київ, вул. Симиренка, 2/19, у приємній атмосфері якісного сервісу, наші професійні співробітники швидко оцінять Ваш предмет застави.

Можливість отримати кредит на вигідних умовах під заставу ювелірних виробів та техніки, як завжди у нас, буде легкою і приємною.

Контакті телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів— (050) 465-39-00;
  • для кредитів під заставу техніки — (050) 465-10-44.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.