Дніпряни, зустрічайте ломбарди «Скарбниця» у своєму місті!

Дніпряни, зустрічайте ломбарди «Скарбниця» у своєму місті!

Відкрито зразу 3 відділення у Дніпрі!

З нагоди відкриття одразу трьох ломбардних відділень мережі «Скарбниця» у Дніпрі — даруємо всім дніпрянам безвідсотковий тест-драйв кредит.

Завітайте до будь-якого ломбарду «Скарбниця» у Дніпрі, здійсніть заставу та користуйтеся найвигіднішим кредитом під заставу золота протягом перших 15 днів!

Шукайте відділення компанії «Скарбниця» за адресами:

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.