Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Відкриття нового  ломбардного  відділення у Києві

Ми раді повідомити про відкриття нового ломбардного відділення у Києві за адресою вул. Академіка Доброхотова, 11 у  Святошинському районі столиці. Неподалік знаходиться станція метро Житомирська, супермаркет та зупинки громадського транспорту. Пропонуємо кожному клієнту індивідуальні умови кредитування відповідно до потреб. До послуг клієнтів кваліфіковані експерти-оцінювачі золота та техніки, котрі швидко та якісно здійснять оцінку предметів застави і оформлять кредит готівкою або на карту будь-якого банку України.
Приймаємо золото, техніку, діаманти, годинники, вироби зі срібла, будівельні інструменти, спортивне і  туристичне спорядження та багато іншого.
Кредити у ломбарді «Скарбниця» можна пролонгувати, погашати достроково повністю або частково у відділенні та дистанційно у Особистому кабінеті.

Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 11, тел. (050) 463-47-17
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 21:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».