Нове ломбардне відділення у м. Харкові

Нове ломбардне відділення у м. Харкові

Компанія «Скарбниця» продовжує відкривати нові відділення по всій Україні. Сьогодні розпочало свою роботу нове ломбардне відділення у м. Харкові, в Слобідському районі по просп. Ю. Гагаріна, 117. У сучасному комфортному приміщенні та в атмосфері якісного сервісу, наші професійні співробітники швидко оцінять ваш предмет застави. Можливість отримати кредит на вигідних умовах під заставу ювелірних виробів та техніки, як завжди у нас, буде легкою і приємною. Кожен клієнт зможе обслуговувати кредит від ломбарду «Скарбниця» в особистому кабінеті на нашому сайті. Для того щоб виконати прості базові операції, не обов’язково виходити з дому, адже пролонгувати договір, сплатити відсотки чи добрати суму кредиту можна в особистому кабінеті без зайвих зусиль.
 
Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: м. Харків, просп. Гагаріна, 117, тел.: (050) 463-10-24

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 (без вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.