Про мінімальну суму платежу при дистанційній оплаті фінансових зобов'язань

Про мінімальну суму платежу при дистанційній оплаті фінансових зобов'язань

Інформація про дистанційну оплату

Шановні клієнти!

Поспішаємо повідомити Вам, що з 5 квітня 2012р. змінені умови оплати фінансових зобов'язань дистанційно, за допомогою терміналів «Е-Платіжка», банківською платіжною карткою (Visa, MasterCard тощо) або через касу банківського відділення. 

В разі перевищення строку кредитного договору, мінімальна сума платежу (крім суми процентів за 1 день користування кредитом), буде обов'язково включати суму відсотків за перевищений термін користування.

Наведемо простий приклад:

  • Кредит оформлений на термін 7 днів.
  • Ви користувалися кредитом 10 днів, термін перевищеного користування кредитом становить 3 дня (10 - 7 = 3).
  • Мінімальна сума до оплати за користування кредитом =сума відсотків за 1 день користування кредитом за договором + сума відсотків за перевищений термін користування кредитом. Разом, необхідно оплатити відсотки за 4 дні (1 + 3 = 4).

Дане нововведення не поширюється на порядок оплати відсотків в касу ломбардного відділення. Отже, якщо у Вас недостатньо коштів для погашення фінансових зобов'язань дистанційно, рекомендуємо Вам звернутися в ломбардне відділення.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.