Переїзд ломбардного відділення у м. Вінниця

Переїзд ломбардного відділення у м. Вінниця

Інформація для клієнтів Вінницьких відділень

Шановні клієнти!

11 травня 2012 р., з метою підвищення зручності та якості обслуговування, ломбардне відділення по вул. Пушкіна, 2 переїжджає на нову адресу: вул. Козицького, 41.

Графік роботи ломбардного відділення залишається незмінним: ми працюємо для Вас 7 днів на тиждень, з 9:00 до 21:00, без перерв. Додаткову інформацію про нове місце розміщення, а також консультації щодо надаваних послуг Ви можете дізнатись за телефонами: (0432) 35-05-40 и (050) 442-52-89.

Завжди раді Вам!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.