Вигідно як ніколи! Умови «заморожені» на все літо!

Ми завжди уважні до потреб наших клієнтів, тому продовжили акцію ще на 3 місяці.

Акція «Вигідно як ніколи» продовжена до 31.08.14, тож тепер Ви будете економити ще більше.

Терміново необхідні гроші? Кредит за 5 хвилин в мережі ломбардів «Скарбниця» — це реальність. Ми надаємо можливість отримати кредит під заставу техніки та золота на вигідних для Вас умовах, а додаткова знижка в розмірі до 15%* дозволить Вам отримати більше переваг.

Ми надаємо вигідні умови кредитування, тому ломбарду «Скарбниця» довіряють в 91 місті України. За детальною інформацією зверніться до експерта-оцінювача в будь-якому відділенні мережі ломбардів «Скарбниця».

* За умови укладання договору на 7 днів і повної оплати % в останній день терміну кредиту.

Поширити: [object Object][object Object][object Object][object Object]
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.

Всі права захищені © Ломбард«Скарбниця» 1992-2020