Відкрито друге відділення в місті Лозова!

Відкрито друге відділення в місті Лозова!

12 травня ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Лозова.

Жителі міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів, що проходять, і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки.

Нове відділення знаходиться на пр-т. Перемоги, 15. Ми Вас чекаємо щодня з 08:00 до 21:00. 

Всю потрібну Вам інформацію, щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете дізнатися за телефонами: (05745) 5-31-23, (050) 463-11-81, або відвідавши ломбард.  

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.