Встигніть обміняти бонуси на сувенір!

Встигніть обміняти бонуси на сувенір!

Міняйте бонуси на подарунки!

В рамках бонусно-дисконтної програми додана нова можливість — обмін Ваших накопичених бонусів на сувеніри.

Все просто, тепер Ви можете вибрати вподобаний Вам сувенір у ломбардних відділеннях за адресами: м. Київ, вул. Червоноармійська, 74; м. Київ вул. Героїв Дніпра,35, та здійснити обмін по курсу:

  • затишна ковдра – 2800 бонусів;
  • точні настільні годинники – 1900 бонусів;
  • надійна запальничка – 250 бонусів;
  • фаянцева чашка – 670 бонусів;
  • містка флешка – 2400 бонусів;
  • практичний рюкзак – 4000 бонусів;
  • зручна дорожня сумка – 3000 бонусів;
  • м'яка іграшка – 1700 бонусів;
  • необхідна картка поповнення мобільного рахунку на 40 грн – 900 бонусів.

Також нагадуємо, що бонусна програма дає можливість нашим клієнтам оплачувати бонусами суму відсотків по кредиту в ломбардах «Скарбниця», та здійснювати покупки в мережі магазинів «Техноскарб» і «Ювелірна карта».

Детальніше на сторінці http://www.skarb.com.ua/ua/special/.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.