Відкрито промломбард у Хмельницькому

Відкрито промломбард у Хмельницькому

Зустрічайте Промломбард у Хмельницькому!

Сталася давно очікувана для нас подія — відкриття першого в західній Україні промломбарда «Скарбниця», аналог якого існує поки що лише в Києві.

Ви зможете отримати кредит під заставу будматеріалів та інструментів, сантехніки та садового інвентарю, великої побутової техніки, промислових машин і туристичного спорядження. Іншими словами, у вас просто не може не знайтися нічого з широкого списку речей нашої кредитної пропозиції.

Адреса нового відділення: м. Хмельницький вул. Кам`янецька, 11, телефони: (0382)70-46-86; (050)465-40-73.
Режим работи ломбардного вытділення: пн-нд: с 9:00 до 21:00 (без перерви та вихідних).

Отримати кредит стає легше!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.