Відкриття промломбарду у Кривому Розі

Відкриття промломбарду у Кривому Розі

Компанія «Скарбниця» розширює свої горизонти.

Нещодавно, 16 лютого, в місті Кривий Ріг ми відкрили ще одне відділення промломбарда. Ломбарди такого типу існують поки що тільки в Києві та Хмельницькому.

Унікальність формату промломбарда полягає в дуже широкій лінійці предметів застави, під які можна швидко і просто отримати необхідний кредит. Іншими словами — це практично кредити під заставу чого завгодно: великогабаритної техніки, будівельних інструментів, спорядження для туризму, відпочинку та ще багато чого іншого.

Лише в промломбарді Ви можете отримати гроші, як під заставу намету, так і під заставу газонокосарки або залишків невикористаної плитки.

Звичайно ж, не змінюючи традиціям «Скарбниці», у промломбарді приймається золото, платина, столове срібло.

Детальніше про зручність отримання кредиту читайте на сторінці відділення на нашому сайті.

Адреса нового відділення: м Кривий Ріг, пр-т 200-річчя Кривому Рогу, 12-А, телефони: (056) 443-03-32; (050) 463-30-97; (050) 465-99-98 (кредити під заставу юв. виробів).

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: цілодобово.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.