Відкриття промломбарду в Харкові

Відкриття промломбарду в Харкові

Перший промломбард у Харкові

Компанія «Скарбниця» продовжує динамічно розвиватися. Промислові ломбарди вже працюють у Києві, Хмельницькому, Кривому Розі, — тепер ми відзначаємо появу першого відділення в Харкові.

Тепер харків'яни можуть отримати необхідний кредит під заставу великогабаритної техніки, будівельних інструментів, спорядження для туризму та відпочинку, і ще багато чого іншого.

І, звичайно ж, традиційно для «Скарбниці», в промломбарді приймається золото, платина й столове срібло.

Зі «Скарбницею» отримати гроші стає дійсно простіше!

Адреса нового відділення: м Харків, вул. Наріманова, 1А, телефони: (057)757-21-60; (050)463-44-74; (050)463-43-77 (кредити під заставу юв. виробів).

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд, цілодобово.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.