Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для всіх нових клієнтів, а також для клієнтів з «синьою» картою!

Акція для нових клієнтів!

З 02.04.2010г. по 30.06.2010р. візьміть кредит у ломбардному відділенні за адресою м.Київ, вул. Саксаганського, 127 і гарантовано отримаєте «срібну» карту клієнта, яка забезпечить Вам кращі умови кредитування!

Ваша «срібна» карта буде активована при наступній активній операції (викуп предмета застави або пролонгація терміну кредиту).

Увага! Акція поширюється тільки на нових клієнтів, а також на клієнтів, у яких вже є «синя» карта. На кредити терміном до 1 дня умови акції не поширюються.

Детальніше Ви можете прочитати в розділі "Акції"

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.