Акція «Нарешті літо!»

Акція «Нарешті літо!»

Літо прийшло - скидки принесло

Шановні клієнти, з радістю повідомляємо Вам, що феноменальні знижки на відсотки по кредиту повертаються до Вас влітку!

З 1 червня 2015 до 31 серпня 2015 компанія «Скарбниця» проводить акцію «Нарешті літо.

Отримати кредит під заставу виробів із золота, столового срібла, діамантів та ювелірного срібла* можна на наступних умовах:

  • на строк 7 днів, клієнт отримує знижку на сплату процентів в строк по договору у розмірі 10% (лише перша повна перезастава або викуп предмету застави);
  • на строк 14 днів, клієнт отримує знижку на сплату процентів в строк по договору у розмірі 15% (лише перша повна перезастава або викуп предмету застави).

При здійсненні другої та наступної повної сплати відсотків за існуючим договором:

  • на строк 7 днів в строк по договору, клієнт отримує знижку 5%;
  • на строк 14 днів в строк по договору, клієнт отримує знижку 7%.

* ювелірне срібле приймають у відділеннях за адр.: Київ, вул.Щербакова,45 та б-р Др.Народів,25.
 Деталі дізнавайтесь у оцінювачів-експертів на відділеннях та за тел. 0800500555 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.