Відкрито нове цілодобове відділення у Дніпровському районі

Відкрито нове цілодобове відділення у Дніпровському районі

15.07.2015 року відкрилося цілодобове відділення ломбарду «Скарбниця» в Дніпровському районі. 

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватися, турбуючись про максимальну доступність відділень для своїх клієнтів. Новітнє обладнання, приємна атмосфера, високий рівень безпеки, компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, завжди вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому відділенні країни.

У відділенні по бульвару Перова передбачені широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали й діаманти, так і електроніка, велика та дрібна побутова техніка, будівельні інструменти тощо.

Ми будемо раді бачити вас в новому відділенні за адресою: м. Київ, б-р Перова, 34/2, телефони: (044) 540-00-55; (050) 463-43-60 (золото); (050) 463-43-41 (техніка).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.