Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд ломбарду техники на б-р Чоколівський, 21

Переїзд техноломбарду за адресою б-р Чоколівський, 21

19 серпня 2015 техноломбард за адресою б-р Чоколівський, 21, переїхав у нове комфортабельне приміщення за тією ж адресою.

У новому просторому приміщенні на наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка експертів та можливість отримати кредит на вигідних умовах під широкий перелік предметів застави.

Кредити під заставу ювелірних виробів, як і раніше, можна оформити в сусідньому приміщенні за тією ж адресою: б-р Чоколівський, 21.

Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію щодо умов кредитування, та з будь-яких інших питань, можна отримати за адресою: м. Київ, б-р Чоколівський, 21 або за телефонами: (044) 243-24-24; (050) 465-11-86.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.