Відкрито нове цілодобове відділення в Шевченківському районі

Відкрито нове цілодобове відділення в Шевченківському районі

Мережа ломбардів «Скарбниця» 16.09.2015 відкрила для Вас нове цілодобове відділення в Шевченківському районі.


Найсучасніше обладнання, приємна атмосфера, високий рівень безпеки, висококваліфіковані співробітники, максимально швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування — стандарт обслуговування наших клієнтів в будь-якому ломбардному відділенні «Скарбниці».

У новому універсальному ломбарді по вулиці Білоруській реалізовано широкі можливості отримання кредиту: предметом застави можуть бути як дорогоцінні метали, так і велика й дрібна побутова техніка та електроніка. Крім того, кредит можна отримати під заставу будівельних інструментів, туристичного й рибальського спорядження.

Ми будемо раді бачити Вас у новому відділенні за адресою: м. Київ, вул. Білоруська, 8, телефони: (044) 489-02-00; (050) 463-19-73 (золото); (044) 489-31-00; (050) 463-19-81 (техніка).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.