Переїзд відділення у Ніжині

Переїзд відділення у Ніжині

Ми переїхали, але не далеко!

29.09.2015 ніжинське ломбардне відділення по вулиці Гоголя, 11, переїхало у нове просторе модернізоване приміщення на тій же вулиці — Гоголя, 2-А.

Дбаючи про комфорт своїх клієнтів, компанія «Скарбниця» завжди шукає найбільш вдалі рішення для розміщення відділень.

Тут наші клієнти зможуть отримати максимально якісний сервіс, швидкий кредит під заставу дорогоцінних металів, діамантів, мобільних телефонів, аудіо-, відео-, фото- та побутової техніки, офісної техніки, будівельних інструментів, туристичного й рибальського спорядження.

Завітати до ломбарду Ви зможете в будь-який час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати за адресою: м. Ніжин, вул. Гоголя, 2-А або за телефонами: (04631) 7-12-55, (050) 465-99-94.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.