Друге ломбардне відділення у Бердичеві

Друге ломбардне відділення у Бердичеві

18 січня ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця»  у м. Бердичів.


Жителі міста можуть у будь-який день відвідати наш ломбард.

Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів що проходять. А також, допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів, столового срібла, побутової техніки, електроніки, великогабаритної техніки і багато чого іншого.

Ми Вас чекаємо в будь-який час, оскільки відділення працює цілодобово та без вихідних!

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу Ви можете дізнатися за телефонами: (050) 463-17-86 — золото; (050) 463-17-96 — техніка. Або відвідавши відділення за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 128.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.