Нова послуга – переказ з картки на картку

Нова послуга – переказ з картки на картку

Переводимо гроші на карту!

Шановні клієнти, для вашого комфорту пропонуємо нову послугу переказу коштів без особистого візиту в фінансову установу — переказ з картки на картку. 
Переваги переказу грошей з картки на картку онлайн:
• безпека перекладу;
• економія часу;
• швидкість отримання коштів;
• доступність по використанню отриманих коштів.

Сьогодні більшість оплат можливо реалізувати online, але не завжди Ваші грошові кошти є на тій картці, якою Ви планували скористатись — без додаткової реєстрації Ви зможете оперативно переказати кошти на карту будь-якого банку України!

Як переказати гроші з карти на карту?

Щоб переказати гроші online з однієї карти на іншу на сайті, вам знадобиться платіжна карта, видана українським банком. Для грошового переказу Одержувачу необхідно вказати:

— номер платіжної картки Відправника (16 цифр, зазначених на лицьовій стороні пластикової карти);
— актуальний термін дії картки;
— 3 цифри коду CVV (вказані на зворотному боці картки);
— номер телефону Відправника;
— суму грошового переказу;
— номер карти Отримувача.


Сповіщення про отримання грошового переказу

Для того, щоб Одержувач був проінформований про надходження коштів, під час відправлення переказу в полі, розташованому під номером карти Отримувача, вкажіть, будь ласка, поле SMS та / або e-mail.

Умови online переказів:
• валюта переказу — UAH;
• розмір комісії становить: 1% від суми переказу + 5 грн. Суму комісії оплачує Відправник, який здійснив переказ коштів. Комісія автоматично стягується з карти Відправника додатково до суми переказу.

Термін зарахування коштів на банківську карту Отримувача залежить від правил банку, в якому була видана картка.

Переказати кошти в подарунок на день народження, повернути борг, допомогти грошима родичу тепер можна легко і швидко!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.