Переїзд ломбарду техніки на вул. Теліги, 17

Переїзд ломбарду техніки на вул. Теліги, 17

Ми переїхали, але як і раніше з Вами!

15 листопада 2016 р. ТЕХНОломбард за адресою вул. Теліги, 17 переїхав в нове, більш просторе приміщення за тією ж адресою.
У новому приміщенні наших клієнтів чекає приємна атмосфера, якісний сервіс, швидка професійна оцінка предмета застави і можливість отримати кредит на вигідних умовах.

Нове відділення ТЕХНОломбарда обзавелося більш просторим приміщенням, тому на ряду з дрібної технікою кредити будуть видаватися і під заставу великогабаритної техніки.
Відвідати ломбард можна в будь-який зручний час, так як відділення працює ЦІЛОДОБОВО.
Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати за адресою: м. Київ, вул. Олени Теліги, 17 або за телефоном: (050) 465-41-12.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.