У Києві відкрито нове відділення!

У Києві відкрито нове відділення!

Відкривається нове відділення у Києві - вул. Ялтинська 5-Б.

6 лютого відкрилось нове відділення «Скарбниці» в Дарницькому районі. Відділення розташоване за адресою м. Київ, вул. Ялтинська 5-Б.

Компетентні співробітники, швидка оцінка предметів застави, вигідні умови кредитування, сучасне обладнання, безпека — стандарт обслуговування наших клієнтів в компанії.

У новому відділенні передбачено широкі можливості отримання кредиту. Предметом застави можуть бути: дорогоцінні метали, діаманти, дрібна і велика побутова техніка та електроніка.

Будемо раді бачити Вас адресою, вул. Ялтинська, буд 5-Б з 8:00 до 22:00. Без вихідних.


Контактні телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів: (050) 463-27-79;

  • для кредитів під заставу техніки: (050) 463-28-17.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.