Відкрито нове київське відділення на вул. Симиренка

Відкрито нове київське відділення на вул. Симиренка

Нове відділення у Києві - вул. Симиренко, 2/19

Кредити на вигідних умовах у новому відділенні «Скарбниця» за адресою: Київ, вул. Симиренка, 2/19.

У п’ятницю, 3 березня відбулося відкриття нового ломбардного відділення компанії «Скарбниця».

Графік роботи з 9:00 до 21:00, без перерв та вихідних.

У сучасному комфортному приміщенні за адресою: Київ, вул. Симиренка, 2/19, у приємній атмосфері якісного сервісу, наші професійні співробітники швидко оцінять Ваш предмет застави.

Можливість отримати кредит на вигідних умовах під заставу ювелірних виробів та техніки, як завжди у нас, буде легкою і приємною.

Контакті телефони відділення:

  • для кредитів під заставу ювелірних виробів— (050) 465-39-00;
  • для кредитів під заставу техніки — (050) 465-10-44.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.