Унікальна акція для жителів міста Дрогобич

Унікальна акція для жителів міста Дрогобич

Вигідна акція в місті Дрогобич

З 03 жовтня до 31 грудня 2017 року жителі міста Дрогобич можуть скористуватися послугами ломбарду «СкарбницяТМ» на умовах акції «0,35% під заставу золота».
У відділеннях ломбардів м. Дрогобич за адресами:
  • вул. Пилипа Орлика, 14;
  • вул. Івана Мазепи, 12
Клієнти можуть отримати кредит під заставу ювелірних виробів із дорогоцінних металів лише під 0,35 % від суми кредиту за кожен день користування кредитом.
Акційні умови впроваджені для всіх жителів міста Дрогобич. Переконайтеся в унікальності вигідних умов кредитування ломбарду «СкарбницяТМ».
Більш детально про умови акції Ви можете дізнатися від експертів-оцінювачів у відділеннях або за номером телефону 0800505555 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних на території України – безкоштовні).
 
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.