Вигідні кредити в Нікополі

Вигідні кредити в Нікополі

Феноменально вигідні кредити у Нікополі!

З 20 вересня до 31 грудня 2017 року ломбард «СкарбницяТМ» проводить для всіх жителів міста Нікополь акцію «Феноменально вигідні кредити».
Скористатися умовами акції дуже просто. Відвідайте найближче відділення у місті Нікополь за адресою:
  • вул. Електрометалургів, 38 (цілодобово);
  • просп. Трубників, 2а (цілодобово);
  • просп. Трубників, 26 (цілодобово).
Укладіть договір фінансового кредиту під заставу ювелірних виробів з дорогоцінних металів, столового срібла та/або діамантів на термін до 14 днів. За умови оплати процентів за користування кредитом з 20 по 25 число кожного місяця і з урахуванням строків вказаних у договорі, сума процентів буде перерахована з розрахунку 0,3% від суми позики за кожен день користування кредитом.
Всі жителі та гості міста Нікополь самостійно можуть переконатися у вигідності акції «Феноменально вигідні кредити» від всеукраїнської мережі ломбардів «СкарбницяТМ».
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.