Поповнюйте мобільний рахунок, сплачуйте комунальні та інші послуги без комісії!

Ми робимо все для того, щоб бути максимально корисними для Вас.
 
Ми постійно шукаємо варіанти мінімізувати Ваші витрати та зберегти час! Саме тому у київському ломбардному відділенні компанії «Скарбниця» на бульварі Перова, 15 ми встановили платіжний термінал.
 
Тепер оплачувати інтернет, платежі, ТВ, поповнювати рахунки мобільних операторів по Україні можна без комісії! Так, без будь-якої комісії. Більше жодних додаткових грошей до основної суми.

Окрім того, через термінал EasyPay, клієнти компанії «Скарбниця» також можуть оплатити суму відсотків і частково зменшити тіло кредиту за договорами застави будь-якого ломбардного відділення компанії.
Поширити: [object Object][object Object][object Object][object Object]
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.

Всі права захищені © Ломбард«Скарбниця» 1992-2020